Podstawa prawna: na podstawie rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r., które weszło w życie z dniem 1 lipca 2005 r., okresowe szkolenia BHP dla pracowników administracyjno-biurowych oraz kadry kierowniczej mogą być prowadzone w ramach samokształcenia kierowanego (e-learning BHP, e szkolenia BHP online).

 

E-LEARNING – to technika szkolenia na odległość z wykorzystaniem mediów elektronicznych.

          Technologia i multimedia wykorzystane w kursach e-learningowych, powodują, że uczestnik tego typu szkolenia zapamiętuje znacznie więcej szczegółów niż kursant szkolenia prowadzonego w tradycyjnej formie. Dodatkowo należy zwrócić uwagę, że tempo nauki poszczególnych uczestników szkoleń jest różne. W e-learningu ten problem znika, a każdy uczestnik przyswaja wiedzę w odpowiednim dla siebie czasie. Podążając za trendami na światowym rynku szkoleń i otwierając się na potrzeby Klientów stworzyliśmy specjalną ofertę dla wszystkich zainteresowanych przeszkoleniem kadry z zakresu BHP.

          Wszystkie szkolenia są na naszej platformie e-learning (MOODLE)

 

                             W formie e-learningu oferujemy szkolenie BHP okresowe online dla:

                                             ·         pracowników administracyjno-biurowych

                                             ·         pracowników inżynieryjno-technicznych

                                             ·         pracodawców i osób kierujących pracownikami 

 

 

Platforma działa 24 godziny na dobę. Szkolenie można zrealizować na dowolnym urządzeniu posiadającym dostęp do internetu - tablecie, komputerze, smartfonie - działającym na systemie operacyjnym Windows, Android, a także iOS. Zamówienie i uruchomienie szkolenia bhp nie wymaga  kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Należy  wybierz właściwe szkolenie, opłać, a mail z loginem i hasłem trafi do osoby, dla której szkolenie zostało zamówione. Następnie osoba loguje się na portal. 

Przebieg szkolenia jest monitorowany. Osoba zamawiająca szkolenie oraz uczestnik otrzymują przypomnienia o terminie zakończenia szkolenia. Dodatkowo zamawiający może w każdej chwili sprawdzić status uczestnika w panelu administracyjnym. Uczestnik szkolenia w przypadku trudności technicznych czy merytorycznych, może w każdej chwili skontaktować z nami. 

Po zapoznaniu się z treścią szkolenia i odbyciu egzaminu przez uczestników szkolenia, dla których został wykupiony dostęp, zaświadczenia o odbyciu szkolenia okresowego bhp w ciągu kilku dni  zostaną wysłane pocztą na wskazany w zamówieniu adres.

 Jeśli zależy Ci na szybszym potwierdzeniu ukończenia szkolenia bhp, skontaktuj się z nami. 

 

Tel.: + 48 692 436 426
mailto: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BehaTom: 
http://behape.opole.pl/